Hakkımızda

 

Kamoy Ar-Ge, Ürün Geliştirme, Prototipleme ve Tersine Mühendislik aşamalarında gerçekleştirilecek tüm ArGe süreçlerinde her biri konusunda uzman ve deneyimli kadrosuyla hizmet vermek üzere 2019 yılında kurulmuştur.

Kadromuz, ortalama 25 yıllık mesleki tecrübeye sahip sektörün deneyimli ve başarılı üyelerinden oluşan çekirdek ekip ile, son teknolojilere ve yeniliklere kolaylıkla adapte olan inovasyona açık genç ve yetenekli mühendislerden oluşmaktadır.

Tüm fonksiyonlarıyla çalışır mühendislik örneği, prototip üretim, az adetli üretim konularında da müşterine kendi bünyesinde çözümler sunmaktadır.

İşimiz

 

KAMOY ARGE, müşterilerin ihtiyacı olan ARGE süreçlerinde, Elektronik Tasarım, PCB Tasarım, Komponent Mühendisliği, Gömülü Sistem Yazılımı, Mobil Cihaz Yazılımları, Merkezi Sistemler için Bulut Yazılımları, ve IoT özelindeki tüm ürün geliştirmelerinizde ayrıca Endüstriyel tasarım ve Mekanik tasarım süreçlerinde hizmet vermektedir.

Hızlı ve kaliteli prototipleme konusunda mevcut makine parkıyla son teknoloji 3D baskı sistemleri ve PCB dizgi – elektronik üretim sistemleriyle son ürüne yakın mühendislik örneği, prototip ve az sayılı üretimleri kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

İhtiyaç doğrultusunda Ürün Tasarımı, Tersine Mühendislik, Konsept Belirleme, Test Ölçüm ve Doğrulama çalışmaları ile Proje Süreci Yönetme konularında da hizmet vermektedir.

KMY-20 UVC çözümümüz bu mühendislik çalışmalarindan kendi adımız ve markamız ile piyasaya sürdüğümüz ilk ürünümüz. Medikal , Estetik ve Sağlık alanında çalışmlarımızı kendi markamız ile sunmaya devam edeceğiz.

KAMOYMED , Bu arge çalışmalarının sonucu Sağlık Sektörüne yönelik ürün ve çözümlerimizi bir araya getirdiğimiz yeni çatımız olacaktır.